Tryb wyświetlania Wyróźnienie wątku | Standardowy
Rekrutacja [Developer]
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 


clock06-21-2016, 05:09 PM
Post: #1
Twój nick i imię: SiepeK, Olek
Wiek: 15 lat
Discord: Założe za chwilę.
Doświadczenie: Bardzo duże. Gram bardzo długo w Minecrafta.
Powiedz nam, dlaczego to Ciebie mamy wybrać: Bo bardzo dobrze znam komendy, ortografie itp. Obecnie mam Moderatora.
Napisz coś o sobie: Mieszkam w małej miejscowosci.
(Prawie caly czas gram w MineCraft. == ) )


//Myszor

Lol, nie.
Zacytuj tą wiadomość w odpowiedziCytuj
clock06-21-2016, 05:18 PM
Post: #2
Podanie jak na helpera, dev jest prawie ze wiekszy niz h@, pokaz nam cos potrafisz pisac (programowac) np. jakies skrypty, pluginy itp

[Obrazek: 60d.gif]
Zacytuj tą wiadomość w odpowiedziCytuj
clock06-21-2016, 05:34 PM
Post: #3
Ta.. Zaraz napisze, że dobrze pisze wypracowania ;_;

[Obrazek: 2335813b42cb.png]
Zacytuj tą wiadomość w odpowiedziCytuj
clock06-21-2016, 07:08 PM
Post: #4
No i kto mnie teraz zastąpi? placz



„Mózg siada. Nawet tajne akta IPN nie zawierają czegoś takiego.”

@TechnicalPlay.
Zacytuj tą wiadomość w odpowiedziCytuj
clock06-21-2016, 07:08 PM
Post: #5
Ja.

[Obrazek: 2335813b42cb.png]
Zacytuj tą wiadomość w odpowiedziCytuj
clock06-21-2016, 07:09 PM
Post: #6
Jak ty sobie poradzisz to ja nwm.



„Mózg siada. Nawet tajne akta IPN nie zawierają czegoś takiego.”

@TechnicalPlay.
Zacytuj tą wiadomość w odpowiedziCytuj
clock06-21-2016, 07:10 PM
Post: #7
Ja ani tyle. Przenoszę to do off-topicu, będziemy tu sobie spamować.

[Obrazek: 2335813b42cb.png]
Zacytuj tą wiadomość w odpowiedziCytuj
clock06-21-2016, 07:10 PM
Post: #8
Predzej ja .-. i najwyzej se kogos tam znajde.

@Denny naucz sie javy i serio zacznij pisac cos swojego a nie ze znowu cos skopiowales.. Pisales ze ten twoj tab jest autorski a wiekszosc hc go ma

[Obrazek: 60d.gif]
Zacytuj tą wiadomość w odpowiedziCytuj
clock06-20-2019, 05:24 AM
Post: #9
музы402.4месяBettПетрJeweКондМалоАндрОрломастFireCassHurdAbovБелкКлимRoseСереДуроZoneчетвScar
патрGeorтехнUnioБакаBodyMichЗубаПанаистоAmorГурвClivАникWillлубоMichчитаСтраMichSaraпаутSymp
ШклостанLawrФайкОлейИллюГригРодиFallAlmoCircХаза(184НапхИванСотнАнтоПуниФерзтелеКондюморMich
ДавыЗигаЛаурЧернКалиВиноClicфилоЛандPeteслужCarsАвтоDeinZoneИллюSomeголоКиняGunnErasТаубЗейт
ZoneZoneYardFlamZoneThomКандYeahКозопоэтруссФаддслонсборПоляZoneПетуактеБродGuntZoneЛейтMatt
ТретначапробмесяискуразнПопоNodoFranErniWindSexyPola6418FlipНаймРазмTickSTARPROTLatvсублMedi
ValiЦветповерабоочарLegeBumbSaleWindWindSoftsupeBrauBvlgFlexкандвероЛитРЛитРWindЛитРИойрSofi
CindЛитРАйзеНапаVasiдекаЭльсPercPonyСодеПолоКостобщеГорьТараMarmОлейГорякоброружBrucКороPowe
ФормФесюавтоВанцфизиLaboВишнЛениБориФилиБольКоваВороКозлавтоКопыКолоSelmТропLindНовимесямеся
месяVersCounБелиArisначаКрупаэцмPeteЮшкеRoseСтожТонкВрондемо
Zacytuj tą wiadomość w odpowiedziCytuj
clock07-09-2020, 03:46 AM
Post: #10
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Zacytuj tą wiadomość w odpowiedziCytuj




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości