Tryb wyświetlania Wyróźnienie wątku | Standardowy
Zadzwoń do supportu IPS
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

clock07-06-2016, 09:51 PM
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2016 09:56 PM przez Frost.
(07-06-2016 09:45 PM)Myszak napisał(a):  Frost, pisze to to bo takie mam widzi misie. Jeszcze raz poprosisz o Opa, jeszcze raz zaspamujesz a dam ci warna. Wszystkich musze traktowac na rowni.
Chcesz, warnuj. Nie ostrzegaj mnie w ten sposób. Mi to tam gdzieś czy mam 10% czy 50%.
Btw. Ja nie proszę o opa. Ja go wymuszam.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

//warn[/b]
Mogłeś chociaż tą śmieszkową wiadomość wysłać
Aż się [b] popsuło

[Obrazek: tumblr_ngfoo8ZZmI1u50c72o1_500.gif]
Zajebać ci?
Zacytuj tą wiadomość w odpowiedziCytuj
clock09-28-2019, 02:57 AM
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Zacytuj tą wiadomość w odpowiedziCytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości